Oprawki Solano — wysoka jakość, najnowsza technologia i wyjątkowy wygląd w jednym!

Oprawki Solano z nakładką przeciwsłoneczną z polaryzacją Clip-On

Oprawki Solano korekcyjne ze specjalną nakładką przeciwsłoneczną są rozwiązaniem dla każdego, kto ceni wyjątkową praktyczność i niesamowitą wygodę. Za pomocą niewidocznych magnesów mocujesz nakładkę i cieszysz się profesjonalną ochroną oczu przed promieniowaniem słonecznym, a także oślepiającymi refleksami świetlnymi. Oprawki Solano Clip-on zawierają w zestawie etui na nakładkę przeciwsłoneczną, etui do okularów oraz ściereczkę do czyszczenia okularów. Oprawki Solano męskie są niezwykle bogatym wyborem klasycznych i stylowych ramek, ale również wyróżniającym się wyjątkowym designem.

Soczewki Blue Control do pracy — mogą być Twoje już dziś!

Soczewki Blue Control wykorzystywane w pracy zapobiegają negatywnemu wpływowi światła niebieskiego. Należy unikać skupienia wzroku na źródle światła i systematycznie skupiać go na innym obiekcie niż monitor komputera, laptopa lub ekran telefonu. Okulary wyposażone w soczewki Blue Control ze specjalną powłoką odbijającą szkodliwe promieniowanie są zalecane podczas długiej pracy przy komputerze również, gdy nie mamy wady wzroku. Tutaj naprzeciw wychodzą tak zwane zerówki z odpowiednimi powłokami. Soczewki Blue Control w okularach również będą stanowiły doskonałą ochronę dla Twoich oczu.

Dlaczego warto wybrać soczewki Blue Control?

Soczewki Blue Control charakteryzują się przede wszystkim doskonałą ochroną przed wysokoenergetycznym światłem niebieskim. Ten rodzaj światła emitowany jest przez słońce, ale także przez oświetlenie energooszczędne oraz urządzenia cyfrowe i wyświetlacze, czyli smartfony, monitory komputerów czy laptopów oraz tablety. Samo światło jest w pełni naturalnym zjawiskiem, jednak długotrwałe wystawienie oczu na jego działanie może prowadzić do ich przemęczenia, do zaburzenia snu, a nawet do uszkodzeń siatkówki. Soczewki Blue Control skutecznie zapobiegają takim konsekwencjom.