Najwyższy standard, produkcja, badania i rozwój wyłącznie w przedsiębiorstwie farmaceutycznym Farmapol!

Jakie są wartości, którymi kieruje się firma farmaceutyczna Farmapol?

Firma farmaceutyczna Farmapol prowadzi swoje działania zgodnie z określonymi wartościami. Zadaniem kadry zarządzającej oraz wszystkich pracowników jest wysoka jakość działań, zaczynając od zakupu surowców i kończąc na sprzedaży produktów – w przypadku ich preparatów leczniczych, suplementów diety i kosmetyków, w tym tabletek Bellapan. Priorytetem dla Farmapol jest wytwarzanie leków zgodnie z obowiązującym prawem, z zachowaniem niezbędnych reguł i norm dotyczących bezpieczeństwa. Dbają także o dobre warunki pracy dla wszystkich pracowników – szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, rozwój osobisty czy motywacja.

Tabletki Bellapan – alkaloidy tropanowe dostępne w najlepszej cenie!

Bellapan to produkt leczniczy w postaci białych, okrągłych, podłużnych i obustronnie lekko wypukłych tabletek. Zawiera alkaloidy tropanowe, które charakteryzują się szerokim spektrum działania spazmolitycznego. Wskazania do stosowania obejmują stany skurczowe w obrębie przewodu pokarmowego, dróg moczowych i dróg żółciowych oraz stany, w których konieczne jest zmniejszenie wydzielania śliny i wydzieliny oskrzelowej. Dawkowanie dla dorosłych wynosi od 1 do 2 tabletek 2/3 razy dziennie. Bellapan można przyjmować niezależnie od posiłku. Nie jest on przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Tabletki Bellapan to produkt o szerokim spektrum działania spazmolitycznego atrakcyjnej cenie.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania tabletek Bellapan?

Używanie tabletek Bellapan nie jest zalecane w następujących przeciwwskazaniach: u osób cierpiących na nadwrażliwość na atropinę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, jaskrę, astmę oskrzelową, niewydolność krążenia, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zwężenie odźwiernika, rozrost gruczołu krokowego, zatrzymanie moczu, tachykardię, ciążę oraz karmienie piersią. Stosowanie się do zaleceń umieszczonych na ulotce jest obowiązkowe!